Студентська свобода

Керівництвом партії Свобода була поставлена задача на розробку новостного молодіжного порталу для відділення партії Студентська свобода з метою замінити стару версію сайту і полегшити функції користування для відділу журналістики, оновивши для них панель адміністрування сайтом. Перед початком проекту був укладений договір о "нерозголошення внутрішніх процесів партії", ми вдячні за виявлену довіру на такому високому рівні.

Для коректного відображення дизайну на дисплеях різного розміру, був створений гайдлайн по верстці і макети ключових сторінок: мобільної, планшетної і пк версій.

В ході нашої роботи було вирішено провести ребрендінг молодіжної партії, створено новий шрифт для партії Свобода (який тепер використовується і у молодіжній партії Студентська Свобода), розроблено новий логотип, а також повністю оновлена ділова і друкована продукції.

При нашій підтримці трафік на сайт збільшився на 53%, з них 97% цільова аудиторія. Були створені додаткові проекти спрямовані на збільшення конверсії.

Мета проекту: навчити і ознайомити молодих та амбіціозних студентів з процесами політичної роботи в нашій країні.

Мета проекту: невідкладна допомога студентам та об'єднання студентських регіональних колективів в єдину структуру.

Проекти на даний момент знаходяться на стадії тестування, детальна інформація про проекти не розголошується!

studsvoboda.org.ua